Užsirašyk lengvai per programėlę
Gauk priminimus ir dar daugiau
“Nuostabi meistrė ir nuostabus žmogus, dažymas atliktas tiesiog tobulai, rezultatas gavosi net geriau ir gražiau nei su idėja kuria atėjau, pagaliau galiu džiaugtis tobula spalva ir savo išvaizda💃🏽♥️”
Simona
“Nuostabi savo srities specialiste💕Rekomenduoju💕”
Deimante
“Esu labai patenkinra”
Lina
“🤍💃🏼🕺🏻🤍”
Evelina
“malonus aptarnavimas , profesionalumas , stiprios rankos :)”
Diana
“Kaip visada viskas idealiai!”
Sandra
“Ačiū už profesionalumą, atidumą ir kruopštumą”
Edita
“Viskas puikiai. Eglė profesionaliai sutvarkė nagus, bei maloniai palaikė pokalbį.”
Agnė
“Labai kruopšti ir savo darbą mylinti meistrė, rekomenduoju”
Inga
“Profesionalus darbas, jauki aplinka ir malonus bendravimas. Viskas ko reikia, ačiū🌹”
Eglė