Atsiliepimai

★★★★★

“Nuostabi meistrė ir nuostabus žmogus, dažymas atliktas tiesiog tobulai, rezultatas gavosi net geriau ir gražiau nei su idėja kuria atėjau, pagaliau galiu džiaugtis tobula spalva ir savo išvaizda💃🏽♥️”

Simona

★★★★★

“Nuostabi savo srities specialiste💕Rekomenduoju💕”

Deimante

★★★★★

“Esu labai patenkinra”

Lina

★★★★★

“🤍💃🏼🕺🏻🤍”

Evelina

★★★★★

“malonus aptarnavimas , profesionalumas , stiprios rankos :)”

Diana

★★★★★

“Kaip visada viskas idealiai!”

Sandra

★★★★★

“Ačiū už profesionalumą, atidumą ir kruopštumą”

Edita

★★★★★

“Viskas puikiai. Eglė profesionaliai sutvarkė nagus, bei maloniai palaikė pokalbį.”

Agnė

★★★★★

“Labai kruopšti ir savo darbą mylinti meistrė, rekomenduoju”

Inga

★★★★★

“Profesionalus darbas, jauki aplinka ir malonus bendravimas. Viskas ko reikia, ačiū🌹”

Eglė